Creative Think Station
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A cupiditate illo laboriosam nostrum quibusdam saepe! Atque corporis dolore nesciunt quam.
🔻اکران مستند لاتارینو در مرکز نوآوری آلاء

🔹به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری آلاء اولین برنامه اکران مستند با حضور کنشگران عرصه نوآوری و اکوسیستم استارتاپی و دانش بنیان برگزار شد.

گفتنی است، مستند لاتارینو با صراحت به نقد سیاست‌های دهه اخیر کشور در عرصه نوآوری پرداخته و با نشان دادن گوشه‌هایی از عملکرد کنش‌گران این حوزه و اکوسیستم استارتاپی و دانش بنیان، سوالات جدی در این عرصه مطرح می‌کند.

پس از اکران مستند، مدیر مرکز نوآوری آلاء توضیحاتی در باب نقاط ضعف و قوت مستند از زبان منتقدان و تهیه کنندگان مستند بیان کرده و در نهایت به جمع‌بندی آنها پرداخت.

✅ برگزاری اولین جلسه ارزش‌گذاری استارتاپ‌های فرهنگی

اولین جلسه ارزش‌گذاری استارتاپ‌های فرهنگی در مرکز نوآوری آلاء برگزار شد.

این جلسه با حضور آقای مهدی باختری مدیرعامل شرکت تانک به عنوان داور و آقای فیاضی مدیر و آقای مقاره‌ای و حجت‌الاسلام والمسلمین شوروزی معاون هماهنگی و شتابدهی مرکز نوآوری برگزار شد.

در این جلسه ابعاد مختلف دو تیم ایده با نگاه خلق ارزش‌های اجتماعی و فرهنگی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رادمرد مدیر موسسه آرمان (پروژه خشت اول) و جناب آقای گلفشان مدیر تیم ایده شیعه مسلم بررسی شد.

گفتنی است، جلسات ارزش‌گذاری استارتاپ های نوآور عموما با نگاه فنآوری، سوددهی در کسب و کار برگزار می‌شود؛ لکن برای استارتاپ های فرهنگی، علاوه بر آن نگاه خلق ارزش های اجتماعی و میزان تاثیر آن در جامعه مد نظر است که این مهم برای اولین بار در مرکز نوآوری آلاء محقق شد.